Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Допомога бійцям Прикарпатського п’ятого батальйону

      За ініціативи групи молодих людей м. Надвірна на чолі з Михайлом Павлюком, дозволу та сприяння  Надвірнянського штабу спротиву протягом 9-10 серпня  в м. Надвірна проведено благодійну акцію щодо збору коштів та продуктів для бійців 5-го батальйону.

      За ініціативи групи молодих людей м. Надвірна на чолі з Михайлом Павлюком, дозволу та сприяння  Надвірнянського штабу спротиву протягом 9-10 серпня  в м. Надвірна проведено благодійну акцію щодо збору коштів та продуктів для бійців 5-го батальйону.
Так,біля основних торговельних точок міста Надвірної молоді люди збирали продукти харчування, медикаменти, інструменти, засоби гігієни, гроші для потреб наших бійців. Зібрано 6 ящиків медикаментів невідкладної допомоги, 6 ящиків засобів гігієни, 35 ящиків продуктів харчування та 3 ящики інструментів. Загалом – 50 ящиків. До цієї акції долучилися насамперед жителі Надвірнянського району, а також мережа магазинів «Колібріс», «Наш край», «Захід», приватні підприємеці Надвірнянського «Bosch – сервіс- захід», «Мотосалон Ямаха», «Смарагд Прикарпаття» та ін.
       Варта зазначити, що до прикарпатського батальйону пішла і фінансова допомога в сумі 6600 грн.
       А тим часом акція набрала обертів. 26 серпня Благодійна організація «Надвірнянський благодійний фонд оборони України» звернулася до активістів з проханням продовжити благодійну роботу. Станом на 27 серпня в результаті продовження акції зібрано 9624 грн. Молоді люди офіційно передали кошти до благодійного фонду.
    Зібрані кошти загальною сумою 16664 грн будуть витрачені на придбання бронежилетів, кевлаврових касок, тактичних окулярів, тепловізорів, війскових форм. Доставку зібраного в результаті акції здійснили п. Котляров В. та п. Туєшин О.
   Слід зазначити, що окремі громадяни району та міста передавали бійцям від себе особисто кошти в сумах 1000 – 1500 грн.
 
 
           Група волонтерів:
 
1.     Павлюк Михайло
2.     Беззубова Вікторія ( конт. тел. 0937306651)
3.     Гаврильчук Ірина
4.     Гаврилюк Анастасія
5.     Павлюк Михайло
6.     Данилюк Роман
7.     Івасик Христина
8.     Бережна Юлія
9.     Пекар Володимир
10.   Нечвідов Марко
11.   Яковішак Тетяна
12.  Максимишин Андріана
13.   Власюк Андрій
14.  Андрусяк Вікторія
15.  Юрчук Юрій
16.  Чуфус Микола
17.  Гордійчук Віталій
18.   Зубченко Назар
19.  Ломпас Роман
20.  Сидорчук Юрій
21.  Калинчук Василь
22.  Осташ Андрій
              

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *