Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ДПІ в Надвірнянському районі інформує

    Термін зберігання квитанції при подачі звітності в електронному вигляді-1095 днів
Після того, як платник надіслав звітність електронкою (засобами телекомунікаційного зв’язку) до органу Міндоходів, він отримує першу та другу квитанції.   

    Термін зберігання квитанції при подачі звітності в електронному вигляді-1095 днів
Після того, як платник надіслав звітність електронкою (засобами телекомунікаційного зв’язку) до органу Міндоходів, він отримує першу та другу квитанції.   
    Перша квитанція є підтвердженням платнику передачі його податкових документів в електронному вигляді до органу Міндоходів. Ця квитанція надсилається органами Міндоходів на електронну адресу, з якої було надіслано податкову звітність. Якщо на електронну адресу платника не надійшла перша квитанція, то податковий документ вважається неодержаним.
   Підтвердженням платнику прийняття його податкових документів до бази даних Міндоходів є друга квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі. Вній визначаються:
 – реквізити прийнятого податкового документа в електронній формі,
 – відповідність податкового документа в електронній формі затвердженому формату(стандарту) електронного документа,
 – результати перевірки електронних цифрових підписів(далі– ЕЦП),
 – інформація про платника податків,
 – дата та час приймання,
 – реєстраційний номер,
 – податковий період, за який подається податкова звітність,
 – дані про відправника квитанції.
    На цю квитанцію накладається ЕЦП органу Міндоходів, здійснюється її шифрування та надсилання платнику засобами телекомунікаційного зв’язку.
   Другі примірники першої та  другої квитанцій в електронному вигляді зберігаються в органі Міндоходів.
    Нагадаємо, якщо податковий документ велектронному вигляді надійшов до органу  Міндоходів до16 години, то протягом двох годин з моменту прийняття (неприйняття) платнику надсилається друга квитанція. Якщо після16 години– протягом перших двох годин наступного робочого дня.
   Архів надісланих до органу Міндоходів файлів податкових документів із накладеними наних ЕЦП платника податків та отриманих електронних квитанцій зберігається протягом строку, передбаче ного  законодавством для зберігання податкової звітності на паперових носіях. Тобто, 1095 днів з дня подання податкової звітності.
 Відповідна норма визначена р. ІІІ Інструкції з під готовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.08 №23.
 
Платникам, які протягом року отримали земельні ділянки
 Суб’єкт господарювання, який протягом року отримав право власності (користування) на земельну ділянку, подає річну податкову декларацію або щомісячні декларації затипом «Звітна». Зазначені декларації подаються до  територіального органу Міндоходів України за місцезнаходженням земельної ділянки.
 У випадку, якщо платник напоточний рік вже звітував за земельні ділянки, що перебувають у його власності (користуванні), а право власності на інші ділянки отримано протягом року, такий суб’єкт господарювання має подати нову звітну декларацію. Зробити це необхідно за місцезнаходженням таких земельних ділянок протягом  20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому виникло таке право.
 Нагадуємо, що платники плати за землю(крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого подають територіальному органу Міндоходів України податкову декларацію на поточний рік. Декларація подається за місцезнаходженням земельної ділянки зрозбивкою річної суми рівними частками за місяцями.
 Порядок сплати плати за землю  регулюється положеннями розділу XIII Податкового кодексу України.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *