Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Глава держави визначив невідкладним проект Закону «Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»

  Президент України Віктор Янукович звернувся до Верховної Ради з проханням розглянути як невідкладний проект Закону «Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми». Про це повідомив Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін.

Проект цього Закону був підготовлений та внесений Кабінетом Міністрів на виконання одного із завдань, визначених у соціальних ініціативах Президента «Діти – майбутнє України», підкреслив Сергій Льовочкін.

Вказаним проектом Закону пропонується удосконалити систему державної підтримки дітей-інвалідів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, над якими встановлено опіку чи піклування, шляхом встановлення розміру державної допомоги на вказаних дітей-сиріт на рівні двох прожиткових мінімумів незалежно від отриманої державної соціальної допомоги як дитини-інваліда.

Нині відповідно до Закону «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, над якими встановлено опіку чи піклування, передбачено виплату державної допомоги в розмірі двох прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку. Водночас через недосконалість законодавства вказана виплата зменшується на розмір соціальної допомоги, що виплачується на дитину-інваліда.

Прийняття вказаного законопроекту сприятиме підвищенню соціального захисту та матеріального становища дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, над якими встановлено опіку чи піклування.

Після набрання чинності Законом «Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» 1612 дітей-інвалідів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, над якими встановлено опіку чи піклування, будуть отримувати відповідну державну допомогу, збільшену на 894 грн.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *