Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Голова РДА дотримав свого слова перед жителями с. Зелена: дороги ремонтують.
      Як і обіцяв голова райдержадміністрації Михайло Іваночко – в с. Зелена продовжується ремонт доріг Надвірна-Бистриця і Зелена-Черник. Ремонт дороги Надвірна-Бистриця зорганізований райдержадміністрацією проводиться Надвірнянською «Філією райавтодору» за сприяння підприємств та підприємців району. Завдяки зверненню райдержадміністрації, дирекцією ПАТ «Івано-Франківськцемент» виділено 650 т щебеню різних фракцій, з яких використано на 12 червня близько 400 т, ще понад 100  т закупили підприємства. Використовується шляхова техніка Надвірнянської «Філії райавтодор», крім того, з метою пришвидшення ремонтних робіт, паливо-мастильні матеріали їм надають підприємства району. На ділянці дороги перед с. Зелена почався ямковий ремонт асфальтом. Завдяки прокопаним стічним канавам – під час дощів вперше за багато років з гір не стікала вода та не зносилася глина на дороги. Гравійно-піщаною сумішшю, щебенем та «мучкою» покриті та утрамбовані катком найнебезпечніші ділянки дороги на участку Фентираль та, особливо, в урочищі Сухий. Крім того слід нагадати, що за багато років якісно очищене русло та укріплені береги потічка Сухий, що знімає небезпеку знесення мосту через нього.
      Ведуться роботи і на дорозі Зелена-Черник: прокопані стічні канави, укладені під дорожнім полотном труби для відведення води, гравійно-піщаною сумішшю та щебенем покриті та утрамбовані небезпечні ділянки. Дані роботи проводяться завдяки сприянню керівництва НГВУ «Надвірнанафтагаз» за кошти, виділені ПАТ «Укрнафта». На 12 червня виділено близько 400 тис. грн.
     Голова райдержадміністрації відзначає, що на цьому роботи не закінчаться: на дорогах буде проводитися ямковий ремонт асфальтом на дільницях, де ще збереглося асфальтне покриття та укладатиметься просмолений щебінь з «мучкою» на інших ділянках. Також М. Іваночко висловлює щиру подяку тим підприємствам і підприємцям, які надають посильну допомогу в ремонті цих доріг. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *