Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Головне управління статистики інформує

Зовнішня торгівля Надвірнянського району
товарами уІ півріччі  2012року
  

Зовнішня торгівля Надвірнянського району
товарами уІ півріччі  2012року
  
Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Надвірнянського району за         І півріччя поточного року склали 8,9 млн.дол.США, імпорту – 15,6 млн.дол.США. 
Питома вага району в загальних обсягах експорту області становила –1,8%,  імпорту – 2,5%.
Партнерами у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти з 33 країн світу. Понад70% обсягівекспорту товарів з району були направлені до Казахстану, Естонії та Румунії. За межі країни відвантажували деревину і вироби з деревини  та  пластмаси, полімерні матеріали.
Три чверті обсягів імпортних  надходжень  отримано  з  Польщі,   Катару та Румунії. Основу імпортних поставок складали папір і картон та органічні  хімічні  сполуки та мінеральні продукти. 

Інвестиційне забезпечення економіки Надвірнянського району
у січні–червні 2012 року
 
Головне управління статистики інформує. За січень–червень 2012р. у розвиток економіки  району вкладено 61,4 млн.грн. капітальних інвестицій, з них 99,6% – у матеріальні активи, 0,4% – у нематеріальні активи.
         Інвестиції у житлові будівлі склали 58,4% загального обсягу капітальних інвестиційу матеріальні активи, у нежитлові будівлі – 21,8%, у машини, обладнання та інвентар – 9,6%, в інженерні споруди– 8,3%.
Найбільше капітальних інвестицій (56,4 млн.грн., або 91,9% загального  обсягу) було спрямовано у придбання та створення нових активів. Витрати на розширення, реконструкцію, модернізацію, вдосконалення активів та поліпшення земель склали 4,2% загального обсягу,  придбання активів, які були у використанні  в  інших  суб’єктів господарювання, – 2,2%, капітальний ремонт – 1,7%.
У розрахунку на одну особуосвоєно 538,9 грн. інвестицій, що відповідає 9 місцю серед міст та районів області.

Обсяг реалізованої промислової
продукції підприємствами
Надвірнянського району за січеньлипень2012р.
 
Головне управління статистики інформує. За січень–липень 2012р. підприємствами Надвірнянського району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 724,9 млн.грн. у відпускних цінах (без ПДВ та акцизу). Частка у загальнообласному обсязі реалізації склала 5,2%.
Серед реалізованої продукції добувної та переробної промисловості 99,6% становила сировинна продукція, 0,4% – товари тривалого використання.
У розрахунку на одну особу населення району обсяг реалізованої промислової продукції склав 6357,7грн., що відповідає 7 місцю серед міст та районів області.

Про викиди забруднюючих речовин в  атмосферу
від стаціонарних джерел забруднення
підприємств  Надвірнянського району
у січні–червні 2012 року
 

                          Головне управління статистики інформує.
             У січні–червні 2012р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств, розташованих на території Надвірнянського району, викинуто в атмосферу 1,8 тис.т забруднюючих речовин, що на 1,6% менше у порівнянні з відповідним періодом попереднього року. У структурі викидів найбільше (59,0%) припадає на метан (1049,5 т), 16,1% – на  неметанові леткі органічні сполуки (286,8 т), 15,5% – на сполуки азоту (276,1 т). Крім цих речовин, у повітря потрапило 41,5 тис.т діоксиду вуглецю (на 10,4% менше, ніж торік), який також впливає на зміну клімату.
            У  розрахунку на квадратний кілометр території району викинуто,як і за січень–червень 2011р., 1,4т небезпечних забрудників, на одну особу–  відповідно 15,6 кг  проти 15,9кг.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *