Як відбувається ремонт дороги Надвірна-Бистриця
23 грудня заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук проінспектував хід поточного ремонту на автодорозі Надвірна-Бистриця в селах Пасічна і Зелена. Роботи виконує фірма ТОВ «ВІТА Контстракшн». Вартість робіт становить 1 млн. 897,9 тис. грн. в тому числі 200 тис.грн. співфінансування місцевих бюджетів населених пунктів Пасічна, Зелена, Бистриця. Ремонтні роботи знаходиться на завершальному етапі.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/12/DSCN1458.JPG)
Також в с. Зелена ознайомився з ходом робіт з берегоукріплення річки Бистриця Надвірнянська. На ці роботи за рахунок коштів обласного фонду охорони здоров’я навколишнього природного середовища профінансовано 950 тис. грн. Роботи виконує ТОВ «Карпатінвестбуд».
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2015/12/DSCN1448.JPG)
23 грудня заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук проінспектував хід поточного ремонту на автодорозі Надвірна-Бистриця в селах Пасічна і Зелена. Роботи виконує фірма ТОВ «ВІТА Контстракшн». Вартість робіт становить 1 млн. 897,9 тис. грн. в тому числі 200 тис.грн. співфінансування місцевих бюджетів населених пунктів Пасічна, Зелена, Бистриця. Ремонтні роботи знаходиться на завершальному етапі.
Також в с. Зелена ознайомився з ходом робіт з берегоукріплення річки Бистриця Надвірнянська. На ці роботи за рахунок коштів обласного фонду охорони здоров’я навколишнього природного середовища профінансовано 950 тис. грн. Роботи виконує ТОВ «Карпатінвестбуд».
0 Коментарі