Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Йшлося про відзначення в районі Дня Соборності та Свободи України і 95-ї річниці проголошення Акту Злуки

На реалізацію в районі завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди 20 січня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Калічка відбулася нарада з підготовки та відзначення в районі Дня Соборності та Свободи України України і 95-ї річниці проголошення Акту Злуки. У ході наради обговорено План заходів із відзначення свята. Зазначено, що святкування розпочнеться 22 січняв районному будинку культури. Запрошуються представники громадськості,депутати, духовенство, молодь.
У цей день на будинках органів виконавчої і представницької влади, підприємств, установ і організацій будуть встановлені державні прапори України, у населених пунктах краю відбудеться покладання квітів і вінків до пам’ятників видатним громадсько-політичним діячам, учасникам визвольних змагань, а також до пам’ятних знаків, пов’язаних з визначними історичними подіями. 
Планом заходів також передбачено організацію книжкових виставок, оглядів літератури, зустрічей з читачами у бібліотечних установах району, читацьких конференцій, відкритих уроків, виховних годин, літературно-історичних конкурсів та вікторин, присвячених історії української державності в навчальних закладах району тощо.
Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Калічнонаголосив, що День Соборності та Свободи України є дуже важливим святом для кожного українця, для кожного свідомого громадянина нашої держави. Тому необхідно докласти максимум зусиль для того, щоб його відзначення у нашому районі пройшло на високому рівні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *