Керівники РДА побували в с. Фитьків
З метою вивчення стану справ у населених пунктах району 03 жовтня голова райдержадміністрації Михайло Іваночко, перший заступник голови РДА Андрій Крицький та керівник апарату РДА Микола Кравчук здійснили робочий виїзд до Фитьківської сільської ради.
З метою вивчення стану справ у населених пунктах району 03 жовтня голова райдержадміністрації Михайло Іваночко, перший заступник голови РДА Андрій Крицький та керівник апарату РДА Микола Кравчук здійснили робочий виїзд до Фитьківської сільської ради.
![](/sites/default/files/images/Педагоги та люди похилого віку 031.jpg)
![](/sites/default/files/images/Педагоги та люди похилого віку 029(1).jpg)
Під час зустрічі сільський голова Марія Дмитрук разом з керівництвом РДА обговорили основні проблемні питання села. Дуже гострою є проблема переповненості Фитьківського дитячого садочка «Сонечко». В дошкільному навчальному закладі функціонує 2 групи: молодшого та старшого дошкільного віку. Станом на сьогодні виховується 52 дитини, в існуючій черзі перебуває понад 20 дітей. Необхідно добудовувати приміщення закладу. Ознайомившись з ситуацією, голова РДА М. Іваночко дав доручення працівникам відділу капітального будівництва вивчити можливість добудови садочка.
Також важливою проблемою, яку озвучила сільський голова, є зменшення в 2014 році надходжень до сільського бюджету за використання надр.
Учасники робочої групи оглянули стан справ з будівництвом основи майданчика під штучне покриття для гри в міні-футбол, проведені роботи з облаштування баскетбольного майданчика на території Фитьківської ЗОШ.
![](/sites/default/files/images/Педагоги та люди похилого віку 031.jpg)
![](/sites/default/files/images/Педагоги та люди похилого віку 029(1).jpg)
Під час зустрічі сільський голова Марія Дмитрук разом з керівництвом РДА обговорили основні проблемні питання села. Дуже гострою є проблема переповненості Фитьківського дитячого садочка «Сонечко». В дошкільному навчальному закладі функціонує 2 групи: молодшого та старшого дошкільного віку. Станом на сьогодні виховується 52 дитини, в існуючій черзі перебуває понад 20 дітей. Необхідно добудовувати приміщення закладу. Ознайомившись з ситуацією, голова РДА М. Іваночко дав доручення працівникам відділу капітального будівництва вивчити можливість добудови садочка.
0 Коментарі