Керівники РДА взяли участь в нараді з директорами шкіл району
Сьогодні за участі керівного складу РДА відбулась нарада щодо готовності навчальних закладів району до нового 2014-2015 навчального року. Основне питання, що розглядалось на зібранні, – результати перевірки навчальних закладів під час об’їздів шкіл комісією відділу освіти та керівництвом райдержадміністрації.
Першимсвої спостереження та оцінку роботи директорів шкіл у літній період озвучивначальник відділу освітиМихайло Винник. Як відмітивочільникрайонної освіти, об’їзд шкіл – це складання іспиту директорами шкіл, це визнання рівня відповідального ставлення керманичів навчальних закладів до виконання своїх посадових обов’язків.
Наша спільна робота проводиться тільки заради та на благо дітей. У цьому ж напрямку, закликав Михайло Іваночко, потрібно і рухатись надалі, забуваючи про особисті амбіції та емоції.Подякував присутнім за сумлінну і важку роботу.![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D0%B7-%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8-004.jpg)
Також голова РДА розказав про відзначення Дня державного Прапора та Дня Незалежності України, яке планується провести в патріотичному дусі. Запросив керівників шкіл, очолювані ним колективи та громадськість долучитись до святкувань цих дат.
Заступник голови РДА Тарас Олендій та керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук дали оцінку ремонтним роботам у кожному конкретному випадку, подякували відповідальним директорам за сумлінно виконану роботу, відмітили пасивність деяких керівників навчальних закладів у проведенні підготовки шкіл до нового навчального року.
Перший заступник голови РДА Андрій Крицький розповів присутнім про рішення прийняте урядом щодо 30-відсоткового скорочення споживання газу та провів роз’ яснювальну роботу щодо забезпечення економії енергоносіїв.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D0%B7-%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8-001.jpg)
Першимсвої спостереження та оцінку роботи директорів шкіл у літній період озвучивначальник відділу освітиМихайло Винник. Як відмітивочільникрайонної освіти, об’їзд шкіл – це складання іспиту директорами шкіл, це визнання рівня відповідального ставлення керманичів навчальних закладів до виконання своїх посадових обов’язків.
Наша спільна робота проводиться тільки заради та на благо дітей. У цьому ж напрямку, закликав Михайло Іваночко, потрібно і рухатись надалі, забуваючи про особисті амбіції та емоції.Подякував присутнім за сумлінну і важку роботу.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D0%B7-%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8-004.jpg)
Також голова РДА розказав про відзначення Дня державного Прапора та Дня Незалежності України, яке планується провести в патріотичному дусі. Запросив керівників шкіл, очолювані ним колективи та громадськість долучитись до святкувань цих дат.
Заступник голови РДА Тарас Олендій та керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук дали оцінку ремонтним роботам у кожному конкретному випадку, подякували відповідальним директорам за сумлінно виконану роботу, відмітили пасивність деяких керівників навчальних закладів у проведенні підготовки шкіл до нового навчального року.
Перший заступник голови РДА Андрій Крицький розповів присутнім про рішення прийняте урядом щодо 30-відсоткового скорочення споживання газу та провів роз’ яснювальну роботу щодо забезпечення економії енергоносіїв.
0 Коментарі