Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Консультації з громадськістю щодо пасажирських перевезень в районі

 22 грудня в районній державній адміністрації відбулись консультації з громадськістю щодо пасажирських перевезень в районі, яку провів заступник голови райдержадміністрації Степан Іроденко з представниками громадськості району, сільськими, селищними головами, керівниками державних структур та перевізниками, які здійснюють пасажирські перевезення. Також в зустрічі взяли участь Василь Василенко – заступник міського голови, Андрій Креховецький – начальник управління соціального захисту населення РДА, Микола Забачинський – голова антикорупційного представництва в районі, Василь Уніят – начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА, ряд працівників райдержадміністрації, ДАІ та інших служб району. Дані консультації були зініційовані депутатом районної ради Ігорем Андруняком.
Обговорення проблем пасажирських перевезень в районі проходили емоційно, але коректно. У своєму виступі пан Андруняк повідомив кілька основних проблем: про перевезення пасажирів пільгових категорій та про технічний і санітарний стан автотранспорту. Дуже багато було виступів представників громади району: Михайла Плитуса, Михайла Юркевича, Романа Лесюка, Ярослава Лесюка, Миколи Забачинського, перевізників, сільських голів.                                                                                                                                                   

     Ось основні питання, які обговорили на зустрічі: про наведення порядку з стоянками для автобусів, які чекають черги,
про нетактовне поводження перевізників,
про перевезення пільгових категорій населення;
про недотримання графіків перевезення та відсутність графіків на зупинках,
про технічний стан автобусів та їх невідповідність нормам,
про перенесення автостанції з центру міста;
про відсутність контролю зі сторони ДАІ та ще ряд питань з даної теми, які хвилюють громадськість району;
про додатковий маршрут до поїзда Рахів – Львів;                                          
про додатковий маршрут до с. Постоята.                                                           
В свою чергу і перевізники висловили проблемні питання щодо стану доріг, несвоєчасної виплати коштів за перевезення пільговиків, не встановлені відповідні дорожні знаки, необладнані місця зупинок, про недотримання умов та рішень сесії міської ради деякими перевізниками, які мають «покровителів», про неправильний кілометраж до м. Івано-Франківська. Бесіда була гострою та відвертою. Було внесено слушні пропозиції на конкурс запрошувати сільських голів відповідних сіл, про чіткі і однозначні рішення щодо перевізників, які поводять себе з пасажирами нетактовно. Підводячи підсумок консультацій, Степан Іроденко зауважив, що порядок буде наведено однозначно, і перевізники змушені будуть виконувати прийняті районною і міською владою рішення. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *