Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

КОНТРАКТНА СЛУЖБА

Надвірнянським районним військовім комісаріатом продовжується відбір та направлення громадян віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом


Надвірнянським районним військовім комісаріатом продовжується відбір та направлення громадян віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом

   «Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Солдат на посаді стрільця, що несе службу поза зоною АТО, отримує щомісяця не менше 8 000 гривень. Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації ця сума збільшується.
Додаткові щомісячні премії виплачуються військовослужбовцям окремих видів (родів) військ: Високомобільних десантних військ, Сил спецоперацій, корабельному складу ВМС, артилерії, танкістам тощо.
Наразі у Міністерстві оборони України опрацьовані нові механізми нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям зі збереженням нинішніх розмірів виплат або з їх підвищенням. Передбачені доплати військовослужбовцям, які виконують свої обов'язки у зоні АТО. За повідомленням радника Президента та помічника Міністра оборони Ю.Бірюкова доплата за участь в АТО збільшена. Перша лінія – 6000, друга – 2400. Це на перший квартал. З другого кварталу наступний етап збільшення доплати.
Разом з тим, військовослужбовцямякі брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції надається статус учасника бойових дій.
Крім виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності в розмірі 100 процентів середньої заробітної плати незалежно від стажу роботи, 75 процентної знижки щодо плати за житло, комунальні послуги, які надаються учасникам бойових дій та членам їх сімей, що проживають разом з ними, незалежно від виду житла чи форми власності на нього, учасник бойових дій користується низкою інших пільг передбачених рядом нормативних актів».
 Усі громадяни України, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, повинні звернутись до Надвірнянськогорайонного військового комісаріату, в якому кандидат може ознайомитися з переліком вакантних посад та підібрати посаду (обрати майбутню спеціальність).
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *