Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Круглий стіл» до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

  

  

Сьогодні, 14 грудня 2016 року, в районній державній адміністрації відбулося засідання «круглого столу» керівництва району з районною громадською організацією  спілка «Чорнобиль» з нагоди вшанування у районі ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
Участь у зустрічі взяли: заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Василь Андрейчук, начальник відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та організаційної роботи апарату РДА Надія Головінська, начальник управління соціального захисту населення РДА Ярослав Гундяк, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василь Уніят, заступник головного лікаря Емілія Сем’янів,  заступник начальника управління Пенсійного фонду в районі Дмитро Наливайко та засоби масової інформації.
Під час зустрічі було обговорено питання соціального, медичного та пенсійного забезпечення учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, надання їм пільг.
 В рамках «круглого столу» присутні розглянули особливості оформлення документації на отримання пенсій, пільгового забезпечення ліками, санаторно-курортними путівками, пільгового проїзду, сприяння в статутній діяльності громадської організації "чорнобильців".
В свою чергу голова районної громадської організації  спілка «Чорнобиль» Роман Бенюк подякував керівництву району за організовану зустріч.
На завершення заходу заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук подякувала присутнім за виявлену мужність 26 квітня 1986 року під час аварії на ЧАЕС та побажав міцного здоров’я.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *