Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

“Круглий стіл” з питань надання адміністративних послуг.

           Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу з начальниками відділів,  управлінь РДА, керівниками служб району на тему: «Про впровадження в районі Закону України «Про адміністративні послуги» та виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг». Також в засіданні взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький, директор молодіжного центру “Еталон” Леся Аронець, начальник  відділу регуляторної політики та підтримки підприємництва Леся Бойкович.

           Перший заступник голови райдержадміністрації, відкриваючи засідання круглого столу, провів короткий екскурс в історію створення ЦНАПу, подякував за вчасне надання адмінпослуг, поінформував про хід виконання Закону України “Про адміністративні послуги” в Надвірнянському районі. Наголосив: «ЦНАП дозволяє економити час жителям району, а головне — сприяє соціально-економічному розвитку району та унеможливлює контакт замовника послуги із її виконавцем. Тому на майбутнє нам необхідно окреслити чітку карту дій щодо впровадження надання нових послуг».

           Леся Аронець поінформувала присутніх про реалізацію проекту «Підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг населенню через співпрацю громади і влади» та порадила акцентувати увагу керівництва і працівників ЦНАПу на тісній, злагодженій  співпраці між відділами,управліннями РДА, керівниками служб районута громадськістю загалом.
         
 «Отож, за сім місяців праці  районному ЦНАПу вдалося надати понад 2100  послуг, налагодити роботу з усіма службами, з якими доводиться співпрацювати, та підписати з ними меморандуми. ЦНАП інформує населення про перелік послуг у окремому підрозділі на сайті РДА та в районній газеті»– розповів начальник ЦНАПу Ярослав Гундяк.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *