Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Круглий стіл з вирішення проблем чорнобильців


   В Надвірнянській районній юнацькій бібліотеці відбувся "круглий стіл" з вирішення соціально-побутових умов та проблем постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.


   В Надвірнянській районній юнацькій бібліотеці відбувся "круглий стіл" з вирішення соціально-побутових умов та проблем постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Андрій Креховецький, які очолювали роботу «круглого столу», у своїх вступних словах відзначив особливу актуальність питань винесених на обговорення. Адже не секрет, що у зв’язку з законодавчими змінами в тому числі і стосовно фінансового забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії та переселенців, у багатьох з них виникли  певні, в тому числі і гострі питання, щодо  можливості  отримувати в подальшому ті виплати, які вони отримували до моменту прийняття цих змін.

Були запрошені керівники відділів та управлінь  райдержадміністрації, установ району, які в тій чи іншій мірі займаються вирішенням  соціальних питань. В роботі зібрання брали також участь і представники громадської організації «Спілка Чорнобиль». 
Як було відзначено під час засідання, всі питання пов’язані з вирішенням  численних проблем ліквідаторів та переселенців  знаходяться  під  постійною увагою  районного керівництва, яке вживає всіх можливих і визначених  законодавством держави заходів щодо вирішення  проблем.
В ході роботи «круглого столу» на ряд питань поставлених представниками громадської організації вичерпні відповіді  було дано  відразу. На окремі запити щодо проблемних питань, відповідними службами  найближчим часом  роз’яснення буде підготовлено.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *