Крути: біль і слава
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/01/%D0%BA%D1%80%D1%83%D1%82%D0%B8-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0.jpg)
29 січня, в день слави і печалі 95-річчя битви під Крутами в читальному залі бібліотеки відбулась година пам’яті «Молодою кров’ю хрестилася воля».
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/01/%D0%BA%D1%80%D1%83%D1%82%D0%B8-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0.jpg)
29 січня, в день слави і печалі 95-річчя битви під Крутами в читальному залі бібліотеки відбулась година пам’яті «Молодою кров’ю хрестилася воля».
Учні 1-го курсу фізико-математичного ліцею та їх наставники схилили голови у хвилині мовчання на знак поваги до подвигу юних героїв. Бібліотекар Ярослав Лазорко виступив з історичною довідкою про битву під Крутами. Звучала патріотична поезія у виконанні Іванни Заник, Ірини Черній.Надія Мартинюк зробила огляд по книжковій виставці на тему заходу. Присутні переглянули два відеофільми «Бій під Крутами», які продемонстрував інженер-програміст Р. Заник. Завідувач бібліотекою ліцею Наталія Куцах зауважила, що подвиг юнаків під Крутами важко переоцінити; це був зрив патріотичних почувань молодих, які хотіли вільної, незалежної Вітчизни. Ми повинні пам’ятати свою історію і шанувати подвиг юних героїв.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/01/%D0%BA%D1%80%D1%83%D1%82%D0%B8-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B02.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/01/%D0%BA%D1%80%D1%83%D1%82%D0%B8-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B03.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/01/%D0%BA%D1%80%D1%83%D1%82%D0%B8-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0.jpg)
29 січня, в день слави і печалі 95-річчя битви під Крутами в читальному залі бібліотеки відбулась година пам’яті «Молодою кров’ю хрестилася воля».
Учні 1-го курсу фізико-математичного ліцею та їх наставники схилили голови у хвилині мовчання на знак поваги до подвигу юних героїв. Бібліотекар Ярослав Лазорко виступив з історичною довідкою про битву під Крутами. Звучала патріотична поезія у виконанні Іванни Заник, Ірини Черній.Надія Мартинюк зробила огляд по книжковій виставці на тему заходу. Присутні переглянули два відеофільми «Бій під Крутами», які продемонстрував інженер-програміст Р. Заник. Завідувач бібліотекою ліцею Наталія Куцах зауважила, що подвиг юнаків під Крутами важко переоцінити; це був зрив патріотичних почувань молодих, які хотіли вільної, незалежної Вітчизни. Ми повинні пам’ятати свою історію і шанувати подвиг юних героїв.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/01/%D0%BA%D1%80%D1%83%D1%82%D0%B8-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B02.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/01/%D0%BA%D1%80%D1%83%D1%82%D0%B8-%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B03.jpg)
0 Коментарі