Ліквідація наслідків негоди триває
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/IMG_2317.JPG)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/IMG_2317.JPG)
Сьогодні в районній державній адміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків негоди на території району.
В засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Кеніз та голова районної ради Іван Гурмак.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/IMG_2291.JPG)
Під час наради напрацювали механізм дій, зокрема створені мобільні групи, які підрахують суму збитків та складатимуть відповідні акти. Дані групи працюватимуть в чотирьох напрямках: 1- група (Пнів, Пасічна, Битків, Зелена), 2-група (Фитьків, Ліна Тарновиця, Перерісль) 3-група (Гвізд, Молодків, Стримба, Лоєва) 4- група (Парище, Верхній, Середній, Майдан та Гаврилівка).
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/IMG_2304.JPG)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/IMG_2319.JPG)
За попередніми даними з населених пунктів району встановленонаступне, що найбільших руйнувань зазнали Фитьків, Лісна Тарновиця, Перерісль та Надвірна. Створена комісія під головуванням керівників району виїхала в ці населені пункти. Вони побачили масштаби руйнувань, зокрема на Фитьківську ЗОШ потрібно замінити 200м2 покриття. Вже другий день поспіль контролює процес відновлювальних робіт заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/IMG_2338.JPG)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/IMG_2350.JPG)
Відвідав посадовець і Надвірну, де спільно з головою РДА Олександром Кенізом оглянули ремонтні роботи по вул. Мазепи. За словами міського голови Зіновія Андрійовича негодою в Надвірній частково зруйновано дахи тридцяти п’ятьох багатоповерхівок та трьох приватних житлових будинків. На щастя в районі офіційно не зареєстровано летальних випадків. До Надвірнянської ЦРЛ звернулося чотири постраждалих особи, яким медики надали допомогу. В районі активно працюють оперативні бригади, які крок за кроком повертають Надвірнянщину до життя.
Сьогодні в районній державній адміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків негоди на території району.
Під час наради напрацювали механізм дій, зокрема створені мобільні групи, які підрахують суму збитків та складатимуть відповідні акти. Дані групи працюватимуть в чотирьох напрямках: 1- група (Пнів, Пасічна, Битків, Зелена), 2-група (Фитьків, Ліна Тарновиця, Перерісль) 3-група (Гвізд, Молодків, Стримба, Лоєва) 4- група (Парище, Верхній, Середній, Майдан та Гаврилівка).
За попередніми даними з населених пунктів району встановленонаступне, що найбільших руйнувань зазнали Фитьків, Лісна Тарновиця, Перерісль та Надвірна. Створена комісія під головуванням керівників району виїхала в ці населені пункти. Вони побачили масштаби руйнувань, зокрема на Фитьківську ЗОШ потрібно замінити 200м2 покриття. Вже другий день поспіль контролює процес відновлювальних робіт заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк.
Відвідав посадовець і Надвірну, де спільно з головою РДА Олександром Кенізом оглянули ремонтні роботи по вул. Мазепи. За словами міського голови Зіновія Андрійовича негодою в Надвірній частково зруйновано дахи тридцяти п’ятьох багатоповерхівок та трьох приватних житлових будинків. На щастя в районі офіційно не зареєстровано летальних випадків. До Надвірнянської ЦРЛ звернулося чотири постраждалих особи, яким медики надали допомогу. В районі активно працюють оперативні бригади, які крок за кроком повертають Надвірнянщину до життя.
0 Коментарі