Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ліквідація наслідків негоди триває


   

  


   

  
Сьогодні в районній державній адміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків негоди на території району.
В засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Кеніз та голова районної ради Іван Гурмак.

   
Під час наради напрацювали механізм дій, зокрема створені мобільні групи, які підрахують суму збитків та складатимуть відповідні акти. Дані групи працюватимуть в чотирьох напрямках: 1- група (Пнів, Пасічна, Битків, Зелена), 2-група (Фитьків, Ліна Тарновиця, Перерісль) 3-група (Гвізд, Молодків, Стримба, Лоєва) 4- група (Парище, Верхній, Середній, Майдан та Гаврилівка).

   

   
За попередніми даними з населених пунктів району встановленонаступне, що найбільших руйнувань зазнали Фитьків, Лісна Тарновиця, Перерісль та Надвірна. Створена комісія під головуванням керівників району виїхала в ці населені пункти. Вони побачили масштаби руйнувань, зокрема на Фитьківську ЗОШ потрібно замінити 200м2 покриття. Вже другий день поспіль контролює процес відновлювальних робіт заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк.
   
   

Відвідав посадовець і Надвірну, де спільно з головою РДА Олександром Кенізом оглянули ремонтні роботи по вул. Мазепи. За словами міського голови Зіновія Андрійовича негодою в Надвірній частково зруйновано дахи тридцяти п’ятьох багатоповерхівок та трьох приватних житлових будинків. На щастя в районі офіційно не зареєстровано  летальних випадків. До Надвірнянської ЦРЛ звернулося чотири постраждалих особи, яким медики надали допомогу. В районі активно працюють оперативні бригади, які крок за кроком повертають Надвірнянщину до життя.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *