Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Літній відпочинок в аспекті профорієнтації

      У період літніх канікул служба зайнятості не забуває про школярів.Так,  24-25 липня на базі літнього-оздоровчого табору «Едельвейс», який розташований в мальовничому селищі Микуличин, головним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Надвірнянського районного центру зайнятості Уляною Півторанюк була проведена профорієнтаційна робота з дітьми. В даних  заходах  взяло участь понад 100 школярів.
З учнями проводилися конкурси «Угадай професію», анаграми, школярі відгадували загадки з опису професійної діяльності.
Діти отримали багато корисної інформації про послуги служби зайнятості та ситуацію на місцевому ринку праці. Інформація про безмежний світ професій була подана у формі гри, що особливо подобається школярам. Вони залюбки спілкувались з фахівцем служби зайнятості та охоче виконувати різні вправи. Цікавою для учнів була гра «М’яч плюс фах», суть якої дуже швидко згадати і назвати якомога більше професій. Беручи участь у рухливих іграх, школярі демонстрували представників різних професій та особливості їх роботи. Під час гри «Абетка професій» діти називали професії, що починаються на певну букву. У грі «Вгадай професію» юнаки та дівчата продемонстрували свої акторські здібності, бо за допомогою міміки та жестів зображували ту чи іншу професію, а інші їх відгадували. Загалом конкурси засвідчили, що діти орієнтуються у професійному світі. Під час проведення заходів учні пригадували приказки, прислів`я, загадки про професії, змагалися у конкурсі «Відгадай професію», виконували вправи, які формують вміння виділяти загальні особливості в різноманітних видах трудової діяльності.
Профорієнтаційні заходи у літніх оздоровчих таборах стали невід’ємною частиною реалізації Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації молоді. Правильний вибір професії значною мірою гарантує молоді ефективне використання сил і знань в інтересах особистості та суспільства.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *