Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На газопровід Надвірна-Ланчин Кабінет Міністрів України виділив 1,5 млн.грн.

Згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 липня № 480 – р із Державного фонду регіонального розвитку виділено 1,5 млн. грн. на добудову другої черги підвідного газопроводу високого тиску Надвірна-Ланчин. На шостій сесії районної ради 17 травня ц. р. депутати вирішили виділити на реалізацію даного проекту співфінансування  у сумі  500 тис. грн.
  У листопаді 2015 року райдержадміністрацією розроблено  та подано регіональній комісії з відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, як один із першочергових проектів – добудову підвідног газопроводу високого тиску Надвірна-Ланчин, – зазначає голова райдержадміністрації Олександр Кеніз.
У лютому на засіданні цієї комісії даний проект відібрано для фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Вже у цьому році його здадуть в експлуатацію і таким чином, буде виконана важлива довгорічна соціальна програма, безпосередню зручність від якої у покращенні побуту відчують жителі Верхнього Майдану, Красної, Ланчина.

Довідково
Ще у 2006-2007 роках було споруджено першу чергу підвідного газопроводу. Пізніше за кошти самої ж громади було споруджено всі вуличні газопроводи. Наразі  ці населені пункти, загальна кількість жителів яких становить 16,3 тис. чоловік, технічно готові для підключення та споживання газу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *