Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На Надвірнянщині 95% звітів з ЄСВ надійшло через Інтернет

    Усього протягом січня ДПІ у Надвірнянському районіотримали 767звітів з єдиного соціального внеску, з них 729- «електронною поштою».

    Усього протягом січня ДПІ у Надвірнянському районіотримали 767звітів з єдиного соціального внеску, з них 729- «електронною поштою».
Про це повідомив Василь Гнатюк начальник ДПІ у Надвірнянському районіГУ Міндоходів в Івано-Франківськійобластімісцевим ЗМІ. За йогословами, не зважаючи на те, що пройшов доситьвідомство адмініструє внесок четвертий місяць,сьогодні вже можна говорити про покращення якості обслуговування платників внеску.За жовтень-грудень минулого року платниками податків сплачено 55,7 млн.грн.єдиного соціального внеску.
Міністерство доходів та зборів України готове до зниження ставок ЄСВ, але для цього потрібно сконструювати найбільш оптимальну для України модель декларування доходів громадян, яка дозволить це зробити.Наразі проходить обговорення концепції реформи декларування доходів громадян, концептуальні основи та елементи майбутньої системи якої розміщені на веб-сайті Міністерства доходів і зборів України.
За словами керівника ДПІ Надвірнянщининеобхідно подати лише один раз разовуформу– це заявупро майно, кошти та фінансові зобов’язання станом на початок року, в якому виникає обов’язок декларування.
«І головне, процес декларування стосуватиметься не усіх фізичних осіб-платників податків, зареєстрованих в Україні, а лише тих, хто отримав річний дохід понад 120 мінімальних заробітних плат (далі – МЗП) (156120 грн.), має майно вартістю 1200 МЗП (1561200 грн.), або фінансові зобов’язання понад 120 МЗП.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *