На Прикарпаття завітав Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Епіфаній

На Івано-Франківщину завітав Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Епіфаній – Митрополит Київський і всієї України. Зустріли високоповажного гостя на межі Івано-Франківської та Тернопільської областей голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, керівник Городенківської міської громади Богдан Кобилянський, представники духовенства та жителі громади.

Вітаючи Митрополита на прикарпатській землі, Світлана Онищук подякувала йому за молитву на підтримку українських воїнів та відновлення миру в Україні.
«Хочу висловити вам слова подяки за ті молитви, в яких ви просите за підтримку українського народу та наших воїнів, – звернулася до Блаженнішого Епіфанія керівниця області. – Нехай Господь Бог повсякчас благословляє та оберігає вас».
Зі свого боку Митрополит Київський і всієї України зазначив, що сьогодні ми всі повинні об’єднатися та спільною молитвою просити Господа, щоб в Україні запанував справедливий мир.
«Цьогоріч ми святкуватимемо 30-річчя нашої незалежності. Однак Православна церква України вже понад тисячу років працює на утвердження української незалежності та державності, – зазначив Предстоятель. – Сьогодні той час, коли ми маємо змогу вільно молитися, споруджувати нові храми. Проте ми повинні пам’ятати про наших воїнів, які боронять нашу землю, забезпечуючи мир і спокій в нашій державі, щоб ми могли вільно жити і працювати на благо сильної, демократичної і європейської України».
Додамо, що у рамках першосвятительського візиту у селі Мишин на Коломийщині відбудеться чин освячення храму Святої Рівноапостольської княгині Ольги та розписів Кафедрального собору Преображення Господнього у місті Коломия.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *