Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Наболіле воїнів допоможуть вирішити

14 вересня у райдержадміністрації відбулась зустріч з керівниками громадських організацій учасників бойових дій із заступником голови РДА Ярославом Гундяком та головою районної ради Іваном Гурмаком.
Під час зустрічі обговорили формат загальних зборів демобілізованих учасників АТО, які незабаром відбудуться в райдержадміністрації. За ініціативи керівництва району в одному залі також зберуться керівники соціальних служб, установ, організацій, військового комісаріату, Держгеокадастру, сільські, міський, селищний голови, голови ОТГ, директори лісгоспів, керівники силових структур, представники громадських об’єднань, волонтерських організацій, представники ГС “Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО” аби почути і допомогти вирішити проблеми, які спіткали учасників АТО та їх сім’ї.
Підсумовуючи засідання посадовці наголосили, що керівництво району готове до постійного діалогу з учасниками антитерористичної операції для вирішення будь-яких проблемних питань й запевнили, що законні права учасників АТО знайдуть своє вирішення.
Варто зазначити, що затверджена районна програма підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення і на цей рік передбачено кошти в сумі 400 тис. грн.
Про дату проведення засідання буде повідомлено додатково.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *