Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада з питань легалізації заробітної плати

     В райдержадміністрації відбулося засідання комісії з легалізації заробітної плати, яка була створена згідно розпорядження Надвірнянської районної державної адміністрації від 13.05.2013 року № 84 «Про затвердження Комплексної програми заходів з легалізації заробітної плати у Надвірнянському районі на 2013-2014 роки». Провів засідання заступник голови комісії, заступник голови райдержадміністрації Степан Іроденко,  який, звертаючись до  присутніх сказав: "Сьогодні усі підрозділи як державної влади, так і місцевого самоврядування повинні націлити свою роботу на виконання ініціативи Президента України щодо легалізації найманої праці та підвищення рівня середньої заробітної плати".
     Участь у роботі засідання взяли начальник ДПІ у Надвірнянському районі Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області В.Гнатюк, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації А.Креховецький, начальник управління ПФУ в Надвірнянському районі І.Пацак, керівники інших органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, які займаються питанням легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
     На засідання вищезазначеної комісії було заслухано керівників підприємств, установ та організацій, а також фізичні особи – підприємці, які згідно даних управління Пенсійного фонду України нараховують заробітну плату нижче встановленого законодавством мінімального рівня. Було досконально проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого рівня та вдосконалено заходи щодо боротьби з таким негативним явищем як виплата заробітної плати “в конвертах”.
     За підсумками роботи комісії прийнято рішення про необхідність посилення контролю по виявленню суб’єктів підприємницької діяльності у яких трудові відносини з найманими працівниками не укладені відповідно до чинного законодавства. Акцент поставлено на необхідності дотримання гарантій в оплаті праці та підвищення її рівня.     

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *