Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада з питань проведення обласного відкритого фестивалю стрілецької і повстанської пісні імені Софії Галєчко

 09 вересня 2016 року в райдержадміністрації  відбулася нарада з питань проведення 18 вересня у м. Надвірна обласного відкритого фестивалю стрілецької і повстанської пісні імені Софії Галєчко, присвячений 25-річчю незалежності України, за участю голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза, голови районної ради Івана Гурмака, міського голови Зіновія Андрійовича, заступника голови РДА Богдана Зеленчука, сільського голови с. Пасічна Василя Михайлюка, начальників  відділів райдержадміністрації, духовенства, керівників служб та організацій району.
 
На нараді детально обговорили сценарій та програму проведення фестивалю стрілецької і повстанської пісні імені Софії Галєчко, вирішили організаційні аспекти проведення заходу, погодили схеми-розміщення фестивалю зі службами району та враховуючи рекомендації присутніх, внесли певні корективи в реалізацію фесту. Також в с. Пасічна на могилі  хорунжої  УСС, Софії Галєчко буде відправлена панахида.  В навчальних закладах району проведуть тематичний урок з історії утворення легіону Українських січових стрільців (УСС), ознайомлять із біографією відомої жінки, яка воювала у лавах УСС Софії Галєчко. Для виховання почуття у підростаючого покоління патріотизму, важливості жертовної любові та цілеспрямованості для утвердження національної держави, поваги до жінки, до минулого нашого народу.
По завершенню наради керівництвом району були надані доручення для виконання відповідним установам, організаціям та службам району. 
Нагадаємо, що  фестиваль проводиться раз у два роки . 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *