Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Не будьмо байдужі!

       Людям, які з незалежних від них обставин покинули рідний дім та звичне життя, є не так легко адаптуватися на новому місці. Тому вони реально потребують не тільки допомоги, а ще й розуміння та підтримки. Руку допомоги особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерорестичної операції в інші регіони, практично подає кожен. Не залишається осторонь і служба зайнятості, яка  сприяє якнайскорішому працевлаштуванню даних людей. Адже працевлаштування дасть їм впевненість, стабільність та засоби для проживання.
     Саме з цією метою 22 липня 2014року в смт.Ланчин, в приміщенні сільської ради відбулася виїзна зустріч директора Надвірнянського районного центру зайнятості Володимира Петрішака та фахівців центру зайнятості Ганни Скрипник та Наталії Андрійович з переселенцями, які оселилися в даному селещіта с.Добротів.
    Спеціалісти служби зайнятості ознайомили учасників  з ситуацією на ринку праці району, з розширеним спектром послуг для підтримання конкурентоспроможності цієї категорії осіб, які надає центр зайнятості та актуальними вакансіями.
      Керівник центру зайнятості безпосередньо поспілкувався з кожним запрошеним, прийняв до уваги питання та проблеми, які в них виникають, для їх подальшого розгляду та вирішення. 
   Присутнізацікавилися запропонованими вакансіями і виявили бажання подальшої зустрічі з роботодавцями. Спеціалісти центру зайнятості, звичайно,  посприяють їм у цьому, а також  подальшому їхньому  працевлаштуванню.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *