Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нормативні акти щодо соціального захисту населення

1. Закон України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”
2. Закон України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”
3. Закон України “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”
4. Закон України “Про соціальний захист дітей війни”
5. Закон України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”
6. Закон України “Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”
7. Закон України “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні”
8. Закон України “Про жертви нацистських переслідувань”
9. Постанова Кабінету міністрів України “Про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни”
10. Закон України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”
11. Закон України “Про пенсійне забезпечення”
12. Закон України “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні”
13. Закон України “Про жертви нацистських переслідувань”
14. Закон України “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю ”
15. Закон України “Про соціальний захист дітей війни”
16. Закон України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми”, із змінами і доповненнями, внесеними Законами України.
17. Закон України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, із змінами і доповненнями, внесеними Законами України.
18. Закон України ” Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”.
19. Порядок призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року № 1751 (із змінами)
20. Порядок надання щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 2 серпня 2000 р. № 1192
21. Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. № 558.
22. Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю державної соціальної допомоги на догляд, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 02.04.2005 року № 261.
23. Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме»;
24. Закон України «Про соціальні послуги»
25. Закон України «Про протидію торгівлі людьми»
26. Закон України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»
27. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми»
28. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”»
29. ЗАКОН УКРАЇНИ Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб від 20.10.2014
30. Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів»
31. Наказ Міністерства соціальної політики України від 01.08.2014 № 518 «Про затвердження Порядку подання заявки на виготовлення технічних засобів реабілітації за індивідуальним замовленням»
32. Наказ Міністерства соціальної політики України від 10.08.2018 № 1138 «Деякі питання забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення»
33. . Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами і доповненнями)
34. . Постанова КМУ “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування від 6 серпня 2014 р. № 409
35. . Про новий розмір витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у разі надання житлової субсидії (
36. Постанова Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 р. N 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги;

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *