Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нові послуги – УНАПу

29 серпня відбулося офіційне відкриття сектору реєстраційних послуг управління надання адміністративних послуг Надвірнянської районної державної адміністрації.
В заході взяли участь: голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, перший заступник міського голови Олег Йосипенко, заступники голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук та Ярослав Гундяк.
На сьогоднішній день управління надання адміністративних послуг надає 199 послуг, в тому числі 4 послуги надаватиме сектор реєстраційних послуг, а саме:
– обмін посвідчення водія (без складення іспитів).
– видача нового посвідчення водія замість втраченого або викраденого.
– державна реєстрація нового транспортного засобу (без огляду).
– перереєстрація транспортного засобу у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання.

Для організації роботи УНАП у 2019 році з районного бюджету було виділено та профінансовано 707 тис.грн, в тому числі 120 тис.грн. – з місцевого бюджету. За ці кошти придбано меблі, комп’ютерне обладнання (програмно-апаратний комлекс) для надання послуг з державної реєстрації нових транспортних засобів, обміну посвідчення водія, тощо. Також проведено поточний ремонт приміщення управління надання адміністративних послуг.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *