Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обговорено питання впливу місцевої влади щодо залучення інвестицій в економіку Прикарпаття

Начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Уніят взяв участь в засіданнні «круглого стілу» «Вплив місцевої влади на покращення інвестиційного клімату в області». Захід проводився Українським інститутом міжнародної політики за організаційної підтримки управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації.

Розглядались питання:  стратегія місцевої влади для покращення інвестиційного клімату в регіоні; пріоритети та сфери інвестиційної політики в області; наявні інструменти для роботи з інвесторами на регіональному рівні; діяльність інституцій з підтримки бізнесу; комунікація з інвесторами та представниками торгово-промислових палат; співробітництво між громадами, містами чи регіонами; успішний досвід міст області із залучення інвестицій тощо.

Учасники «круглого столу» обмінялися думками, висловили свої пропозиції, спрямовані на підвищення ефективності роботи із поліпшення інвестиційного клімату та залучення інвестицій. 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *