Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Оголошуємо про додатковий Конкурс з відбору сільських громад щодо розробки стратегій місцевого розвитку

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий Конкурс з відбору сільських громад, у яких буде надана підтримка щодо розробки стратегій місцевого розвитку.

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий Конкурс з відбору сільських громад, у яких буде надана підтримка щодо розробки стратегій місцевого розвитку.

Даний відбір сільських громад здійснюватиметься у наступних цільових областях проекту DESPRO: 

Дніпропетровській області

Івано-Франківській області 

Полтавській області 

Відбір здійснюватиметься на основі кількісних та якісних критеріїв відбору та оцінювання сільських громад із чисельністю населення громади не меншою, ніж 1000 осіб та яка не перевищує 3000 осіб. У відібраних сільських громадах буде здійснено загальну оцінку соціально-економічного стану та якості життя, надано підтримку у розробленні місцевих стратегій розвитку, а також визначено можливі проекти розвитку сільської території, які можуть фінансуватися із зовнішніх джерел.

ВАЖЛИВО! Сільські громади, які будуть відібрані для співробітництва з проектом DESРRO, та які успішно завершать підготовку місцевих стратегій розвитку, матимуть преференції під час конкурсного відбору на участь у спільних проектах з водопостачання.

Пропонуємо заповнити аплікаційну форму (додається) та надіслати її з усіма необхідними додатками у період до 31 серпня 2014 року (включно) до офісу проекту DESPRO електронною поштою: t.siryk@despro.org.ua або за адресою: 

вул. Бориса Грінченка 2, офіс 2

01001 м. Київ, Україна

Контактні особи: 

Марина Бриль, експерт з підтримки національної політики DESPRO (тел.+38 044 270 55 21, e-mail m.bryl@despro.org.ua )

Андрій Юзюк, координатор впровадження проекту DESPRO в області, заступник директора департаменту міжнародного співробітництва та міжрегіональної інтеграції обласної державної адміністрації (тел. +38 03433 556444, e-mail andrij.yuzyuk@gmail.com)

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *