Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук: Завдяки будівництву заводу компанії «Леоні» цьогоріч буде створено близько 700 робочих місць

«Соціально-економічний розвиток краю великою мірою залежить від інвестицій. І дуже важливим кроком для цього є поліпшення загального інвестиційного клімату», – наголосив, звітуючи перед громадськістю Прикарпаття, голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

Минулого року співпраця із представниками вітчизняних та іноземних ділових кіл базувалася на основі започаткованої платформи «Єврокарпатська ініціатива». І, як результат, у жовтні 2016 року було розпочато будівництво заводу з виробництва електрокабельної продукції німецької холдингової компанії «Леоні» у місті Коломиї.

«Цей проект є однією з найбільших інвестицій у зайнятість населення області. Завдяки його реалізації уже в поточному році для мешканців краю буде створено близько 700 робочих місць, а в найближчі роки їх кількість має досягнути восьми тисяч, – підкреслив Олег Гончарук. –  Загальна сума інвестицій у будівництво цього заводу складе близько 15 мільйонів євро».

Також посадовець розповів про початок спорудження  в Тлумацькому районі першого із двох заводів із виробництва будівельних матеріалів французької компанії «Сан Гобен». Загальний обсяг інвестиції у цей проект складе близько 65 мільйонів євро. Окрім того, у 2016 році, завдяки  вітчизняному інвестору, збудовано та відкрито другу чергу зернового елеватора в місті Городенка.

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *