Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олександр Кеніз взяв участь в нараді щодо стану військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на Прикарпатті

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації – керівника апарату Валерія Крецула відбулася нарада щодо стану військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на Прикарпатті.

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації – керівника апарату Валерія Крецула відбулася нарада щодо стану військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на Прикарпатті.

Участь у її роботі взяли голови райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, керівники департаментів, управлінь та відділів ОДА, представники військових комісаріатів.

Під час наради присутні проаналізували функціонування системи військового обліку в області, зокрема, у райдержадміністраціях, органах місцевого самоврядування, підприємствах, організаціях та установах; окреслили шляхи покращення заходів із бронювання призовників та військовозобов’язаних.

Зазначалося, що стан військового обліку та бронювання призовників і військовозобов’язаних на Івано-Франківщині ретельно перевірятимуть. Задля цього ухвалено рішення щодо створення спеціальної комісії, яка  відстежуватиме належну організацію та проведення даної роботи.

«Ситуація на Сході країни вимагає постійної уваги до питань належного ведення військового обліку, адже від цього в значній мірі залежить проведення планових призовів та чергових мобілізацій до Збройних сил України (у разі їх оголошення). За стан цієї роботи відповідають і військові комісари, і органи виконавчої влади та місцевого самоврядування. Сьогодні на цій нараді ми маємо детально обговорити завдання, щоб якісно організувати їх виконання на місцях. У свою чергу, спільна комісія із працівників облдержадміністрації та обласного військового комісаріату проведе планові виїзди в усі райони і міста обласного значення для перевірки стану цієї роботи», – зазначив Валерій Крецул.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *