Оновили могилу полеглих воїнів у Великій Вітчизняній війні
![](/sites/default/files/images/Изображение 005(1).jpg)
У с. Заріччя відбулися урочистості з нагоди відзначення 68-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та вшанування пам’яті полеглих учасників бойових дій.
Силами громади було виготовлено нову гранітну дошку, на якій вибито імена воїнів, полеглих в боях за визволення села від німецько-фашистських загарбників.
![](/sites/default/files/images/Изображение 005(1).jpg)
У с. Заріччя відбулися урочистості з нагоди відзначення 68-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та вшанування пам’яті полеглих учасників бойових дій.
Силами громади було виготовлено нову гранітну дошку, на якій вибито імена воїнів, полеглих в боях за визволення села від німецько-фашистських загарбників.
Священик о. Василь провів поминальну панахиду за полеглими, освятивши пам’ятний знак з іменами воїнів, що боролись за незалежність України. Учасники вшанували подвиг воїнів, загиблих під час визволення району, хвилиною мовчання. До учасників мітингу з вітальним словом звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Калічко, сільський голова с. Заріччя Михайло Вацик.
Володимир Калічко зазначив: «День Перемоги – особлива нагода ще раз вклонитися ветеранам за їх подвиг, розповісти про буремні воєнні роки молодому поколінню, вшанувати пам’ять тих, хто навікизалишився вартовим Перемоги».
![](/sites/default/files/images/Изображение 008(3).jpg)
Жителька села Василина Мельник прочитала односельцям та учасникам заходу свій вірш. Учні Зарічанської школи І-ІІІ ст. поклали квіти до пам’ятного знаку і теж прочитали декілька віршів та ознайомили з історичними подіями, що відбувались в селі в ті воєнні роки.
![](/sites/default/files/images/Изображение 005(1).jpg)
У с. Заріччя відбулися урочистості з нагоди відзначення 68-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та вшанування пам’яті полеглих учасників бойових дій.
Силами громади було виготовлено нову гранітну дошку, на якій вибито імена воїнів, полеглих в боях за визволення села від німецько-фашистських загарбників.
Священик о. Василь провів поминальну панахиду за полеглими, освятивши пам’ятний знак з іменами воїнів, що боролись за незалежність України. Учасники вшанували подвиг воїнів, загиблих під час визволення району, хвилиною мовчання. До учасників мітингу з вітальним словом звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Калічко, сільський голова с. Заріччя Михайло Вацик.
Володимир Калічко зазначив: «День Перемоги – особлива нагода ще раз вклонитися ветеранам за їх подвиг, розповісти про буремні воєнні роки молодому поколінню, вшанувати пам’ять тих, хто навікизалишився вартовим Перемоги».
![](/sites/default/files/images/Изображение 008(3).jpg)
![](/sites/default/files/images/Изображение 006(1).jpg)
0 Коментарі