Пам’ятаємо, Перемагаємо

       

       
Україна разом із багатьма країнами Європи відзначає 8 травня як День пам’яті та примирення. Ця дата встановлена Указом Президента України «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі і 70-ї річниці завершення Другої світової війни».

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення  у м. Надвірна біля Обеліску Слави відбулося вшанування жертв жорстокої війни.
   
Вклонитися пам'яті полеглим воїнам та вшанувати подвиг ветеранів прийшли представники районної та міської  влади,  духовенство, керівники установ та організацій, громадськість краю.

        На знак вшанування пам'яті загиблих у Другій світовій війні біля Обеліску Слави стих гомін та настала хвилина мовчання, відбулось покладання квітів до пам’ятної стели героям Небесної сотні, Обеліску Слави.
З історичною довідкою про пам'ять всіх жертв Другої світової війни виступив вчитель історії Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Олег Гричко. Також     перед присутніми виступив голова Організації спілки ветеранів війни України Микола Забачинський.  Із теплими словами подяки за мирне небо, військовий та трудовий подвиг звернувся до вже нечисленних лав ветеранів та побажав їм здоров’я та довгих років життя міський голова Зіновій Андрійович.   

   

Від молоді району привітав ветеранів вихованець Прикарпатського військово-спортивного ліцею Михайло Ватейчук.

З ініціативи відділу освіти райдержадміністрації учнями міських шкіл розмальовано асфальт  на тему: «Єдина  Україна». Також в фойє райдержадміністрації  розгорнуто художньо-тематичну виставку дитячих малюнків: «Ніхто не забутий, ніщо не забуте».
Вшанування пам’яті за загиблими у роки Другої світової війни завершилося панахидою на старому цвинтарі.
  
В парку ім. І. Франка розгорнули польову кухню, де пригостили ветеранів війни  святковим обідом.
Символом відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги став червоний мак, як і в багатьох країнах Європи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *