Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Павло Розенко: Кожна сім’я загиблого в АТО має бути на особливому контролі керівництва області

Під час перебування на Івано-Франківщині віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка в обдержадміністрації відбулася нарада за участю голови ОДА Олега Гончарука, Івано-Франківського міського голови Руслана Марцінківа, голів РДА, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, голів міст обласного значення та ОТГ щодо соціального захисту населення.

У рамках заходу йшлося про збільшення мінімальної заробітної плати, ініційоване Президентом України П. Порошенком та Урядом, проведення заходів щодо легалізації зайнятості населення, надання житлових субсидій та допомоги учасникам АТО і їх сім’ям.

За словами Павла Розенка, задля підвищення вдвічі мінімальної заробітної плати у Державному бюджеті України на 2017 рік закладено близько 40 млрд гривень. Це зумовить зростання добробуту працюючого населення, сприятиме їх соціальному захисту. Збільшення зарплатні до 3200 грн. також відбудеться і у приватному секторі економіки.

З метою недопущення скорочення працівників бюджетної сфери, переведення їх на неповний робочий день та «зрівнялівки» в оплаті праці, в областях  створені міжвідомчі робочі групи, які й контролюватимуть механізм зростання зарплат.

Урядовець також розповів про підняття зарплат освітянам, працівникам культурної та соціальної сфери, окреслив умови для осучаснення пенсій.

Під час заходу директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Мацькевич поінформувала про заходи щодо підвищення зарплатні на Прикарпатті, зокрема, зазначила, що цьогоріч на оплату праці працівникам бюджетної сфери в обласному бюджеті закладено 920, 3 млн грн.

Окрему увагу присутніх під час наради було зосереджено на обговоренні питань соціального захисту учасників АТО та їх сімей.

Зазначалося, що на реалізацію заходів обласної та районних програм підтримки учасників антитерористичної операції минулого року було спрямовано понад 20 млн грн. Обласна програма стала однією з найдієвіших в державі та дала змогу гарантувати належне соціальне забезпечення не лише військовослужбовцям Збройних сил України, які брали участь у проведенні АТО, а й добровольцям, які захищали територіальну цілісність держави.

«Кожна сім’я загиблого в АТО має бути на особливому контролі керівництва області, – наголосив Павло Розенко. – Вони завжди мають відчувати підтримку та турботу. Окрім того, дуже важливим є їхнє працевлаштування».

Зазначимо, що опісля наради віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко також провів брифінг для представників ЗМІ, під час якого розповів про актуальні питання соціальної галузі держави.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *