Павло Розенко: Нова система субсидій є простою і зручною для людини

Виступаючи під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України, Міністр соціальної політики України Павло Розенко поінформував народних депутатів та суспільство про основні новації впровадженого з травня компенсаторного механізму соціального захисту населення в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

«Єдиним критерієм для отримання житлових субсидій віднині є рівень доходів родини. Скасовано всі штучні критерії. Чиновник більше не має права на свій розсуд забрати у людини право на субсидію», – наголосив Міністр.

Павло Розенко повідомив про суттєве обмеження переліку документів, які громадяни подають для оформлення субсидії, про подовжений удвічі, до року, термін, на який надаватиметься адресна допомога від держави, про скасування зайвих критеріїв оцінки доходів громадян, надану орендарям житла можливість отримати субсидію тощо.

«Найбільш принциповим є те, що людині більше не потрібно стояти в чергах за субсидією, – сказав Міністр. – Вперше за 20 років в Україні створено сервіс із якісного інформування суспільства. Кожне домогосподарство отримає у свою поштову скриньку інформацію про механізм надання субсидій, бланки заяви і декларації та інструкцію з їх заповнення. Ці ж бланки розміщені на сайтах Мінсоцполітики та Уряду».

Павло Розенко висловив сподівання, що свої обов’язки із своєчасного забезпечення громадян бланками документів якісно виконають енергопостачальні компанії і місцева влада. «Мінсоцполітики надаватиме всю необхідну організаційну і методичну допомогу в цьому питанні, – запевнив очільник Міністерства. – Адже саме на регіональну владу лягає зобов’язання вчасно і в повно обсязі надати людям інформацію про нову систему житлових субсидій».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *