Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Питання розвитку аграрної галузі та земельної реформи обговорено під час урядової селекторної наради

Сьогодні у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України відбулася селекторна нарада із керівниками областей щодо стану надання підтримки сільськогосподарським підприємствам та фермерствам, а також обговорення пропозицій щодо впровадження земельної реформи. Участь у її роботі у режимі відео конференції взяла перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка.
Зазначалося, що вже до кінця поточного року підприємства агропромислового комплексу отримують фінансову підтримку у рамках дії програм, спрямованих на відшкодування коштів для придбання техніки, ведення садівництва і тваринництва.

Також йшлося про основні пропозиції, які обговорюватимуться профільним комітетом Верховної Ради України з метою запровадження земельної реформи. Серед правок, – а це понад дві тисячі рекомендацій для слухань, – продаж земельних ділянок площею не більше 10 тисяч га одному власнику, впровадження тристоронніх договорів між продавцями, державою та орендарями. Також власниками земельних ділянок сільськогосподарського призначення зможуть стати виключно українці.

За словами Марії Савки, питання, пов’язані із запровадженням ринку землі, вже давно хвилюють українців. Тож, очікується, що всі надані пропозиції будуть враховані в законодавстві, і таким чином, урегулюють ринкові земельні відносини.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *