Пластовий відпочинковий табір «Писаний камінь»
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/ck4eGpo7z4Y.jpg)
З 16 по 29 липня 2014 року відбувся пластовий відпочинковий табір «Писаний камінь». Організаторами даного табору є відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, а також Білоославська станиця Пласту НСОУ. Табір проводився в с. Білі Ослави, урочище Підрокита. В таборі відпочивало 80 дітей з Білих Ослав, а також з Дніпроперовська, Києва, Львова, Чернівців, Надвірної. ![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/qi-DO8ERF4g.jpg)
Метою табору є набуття нових знань про життя в природі, отримання знань про здоровий спосіб життя, духовно-патріотичне виховання, мандрівки рідним краєм та звичайно ж літній відпочинок дітей.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/ck4eGpo7z4Y.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/pzaZVvesLjw.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/qi-DO8ERF4g.jpg)
Метою табору є набуття нових знань про життя в природі, отримання знань про здоровий спосіб життя, духовно-патріотичне виховання, мандрівки рідним краєм та звичайно ж літній відпочинок дітей.
0 Коментарі