Помянули жертв Голодоморів
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/11/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%A0%D0%A6%D0%94%D0%A2-%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE-%D1%88%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84-033.jpg)
23 листопада 2013 року, в День пам’яті за жертвами голодоморів, в м. Надвірна о 15.00 центром міста скорботною ходою пройшли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, учнівської та студентської молоді та ін. У мітингу-реквіємі, присвяченому 80-ій річниці Голодомору 1932-33 років, який відбувся біля меморіальної дошки жертвам Голодомору, священиками традиційних конфесій була відправлена панахида за невинно загиблими жертвами.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/11/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%A0%D0%A6%D0%94%D0%A2-%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE-%D1%88%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84-043.jpg)
З історичною довідкою виступив начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату райдержадміністрації Тарас Дем’янчук. Учні Фитьківської загальноосвітньої школи організували театралізоване дійство, присвячене Голодомору.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/11/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%A0%D0%A6%D0%94%D0%A2-%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE-%D1%88%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84-033.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/11/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%A0%D0%A6%D0%94%D0%A2-%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE-%D1%88%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84-038.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/11/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%A0%D0%A6%D0%94%D0%A2-%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE-%D1%88%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84-043.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/11/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%A0%D0%A6%D0%94%D0%A2-%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE-%D1%88%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84-050.jpg)
0 Коментарі