Представлення голови РДА
![](/sites/default/files/images/Нарада 004.jpg)
Головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайлом Вишиванюком відповідно до розпорядженням Президента України №36/2013-рп. від 18 січня 2013 року, відбулося представлення нового голови Надвірнянської районної державної адміністрації Юрія Касіянчука.
![](/sites/default/files/images/Нарада 004.jpg)
Головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайлом Вишиванюком відповідно до розпорядженням Президента України №36/2013-рп. від 18 січня 2013 року, відбулося представлення нового голови Надвірнянської районної державної адміністрації Юрія Касіянчука.
Першим заступником став Володимир Калічко. В залі були присутні начальники відділів апарату РДА, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, управлінь, відділів та служб району.
Михайло Вишиванюк подякував попередньому голові Володимиру Калічку за плідну роботу та побажав новому керівництву, ще більш плодотворної та активної роботи над виконанням тих завдань, що поставлені Президентом України.
![](/sites/default/files/images/Нарада 002(1).jpg)
![](/sites/default/files/images/Нарада 004.jpg)
Головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайлом Вишиванюком відповідно до розпорядженням Президента України №36/2013-рп. від 18 січня 2013 року, відбулося представлення нового голови Надвірнянської районної державної адміністрації Юрія Касіянчука.
Першим заступником став Володимир Калічко. В залі були присутні начальники відділів апарату РДА, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, управлінь, відділів та служб району.
Михайло Вишиванюк подякував попередньому голові Володимиру Калічку за плідну роботу та побажав новому керівництву, ще більш плодотворної та активної роботи над виконанням тих завдань, що поставлені Президентом України.
![](/sites/default/files/images/Нарада 002(1).jpg)
0 Коментарі