Прес-конференція голови РДА
22 травня голова Надвірнянської райдержадміністраці Михайло Іваночко провів прес-конференцію для місцевих засобів масової інформації.
22 травня голова Надвірнянської райдержадміністраці Михайло Іваночко провів прес-конференцію для місцевих засобів масової інформації.
Михайло Іваночко зазначив, що на початках своєї діяльності першочерговими завданнями він вважає боротьбу з корупцією та ремонт доріг. Також найважливішим питанням є проведення чесних, відкритих і прозорих виборів.
На прес-конференції йшлося про відновлення роботи асфальтного заводу та недопущення ліквідації філії Надвірнянського Райавтодору.
Голова розповів про своє ставлення до люстрації: «Бачу доцільність в проведенні люстрації. Вважаю, що з одного боку – це сприятиме поверненню довіри громадян до влади, з іншого – служитиме пересторогою нинішнім і майбутнім чиновникам. Мені довелося пройти народну люстрацію в своєму рідному Ланчині, в районному та обласному центрі».
Журналістів цікавило питання відновлення роботи ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». Завдяки контролю та зверненням депутатів ВР та всіх рівнів від Івано-Франківської області завод не закривається і на даний час там ще працюють люди. Потрібна чітка політична воля керівництва держави для вирішення даного питання. Крім того йшла мова і про будівництво школи в Чорному Потоці, дитячого садка у Білих Ославах. Є закладені кошти «Укрнафти» в розмірі 805 тис. грн. для добудови Білоославського садочка – поінформував голова.
Одне із питань, які цікавили журналістів було: формування команди РДА. Михайло Іваночко сказав: «Я давно назвав людей, які працюватимуть зі мною. Це: Андрій Крицький, Тарас Угринчук, Іван Гурмак, а також наші партнери по коаліції». Команда на 90% буде нова.
На завершення прес-конференції голова районної державної адміністрації подякував представникам ЗМІ за співпрацю та побажав їм гарної плідної роботи та запросив на вшанування Дня Героїв, яке відбудеться 23 травня.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/05/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D1%96%D1%8F-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8-004.jpg)
Михайло Іваночко зазначив, що на початках своєї діяльності першочерговими завданнями він вважає боротьбу з корупцією та ремонт доріг. Також найважливішим питанням є проведення чесних, відкритих і прозорих виборів.
На прес-конференції йшлося про відновлення роботи асфальтного заводу та недопущення ліквідації філії Надвірнянського Райавтодору.
Голова розповів про своє ставлення до люстрації: «Бачу доцільність в проведенні люстрації. Вважаю, що з одного боку – це сприятиме поверненню довіри громадян до влади, з іншого – служитиме пересторогою нинішнім і майбутнім чиновникам. Мені довелося пройти народну люстрацію в своєму рідному Ланчині, в районному та обласному центрі».
Журналістів цікавило питання відновлення роботи ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». Завдяки контролю та зверненням депутатів ВР та всіх рівнів від Івано-Франківської області завод не закривається і на даний час там ще працюють люди. Потрібна чітка політична воля керівництва держави для вирішення даного питання. Крім того йшла мова і про будівництво школи в Чорному Потоці, дитячого садка у Білих Ославах. Є закладені кошти «Укрнафти» в розмірі 805 тис. грн. для добудови Білоославського садочка – поінформував голова.
Одне із питань, які цікавили журналістів було: формування команди РДА. Михайло Іваночко сказав: «Я давно назвав людей, які працюватимуть зі мною. Це: Андрій Крицький, Тарас Угринчук, Іван Гурмак, а також наші партнери по коаліції». Команда на 90% буде нова.
На завершення прес-конференції голова районної державної адміністрації подякував представникам ЗМІ за співпрацю та побажав їм гарної плідної роботи та запросив на вшанування Дня Героїв, яке відбудеться 23 травня.
0 Коментарі