Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прес-конференція голови РДА

      22 травня  голова Надвірнянської райдержадміністраці Михайло Іваночко провів прес-конференцію для місцевих засобів масової інформації.

      22 травня  голова Надвірнянської райдержадміністраці Михайло Іваночко провів прес-конференцію для місцевих засобів масової інформації.
    Михайло Іваночко зазначив, що на початках своєї діяльності першочерговими завданнями він вважає боротьбу з корупцією та ремонт доріг. Також найважливішим питанням є проведення чесних, відкритих і прозорих виборів.
    На прес-конференції йшлося про відновлення роботи асфальтного заводу та недопущення ліквідації філії Надвірнянського Райавтодору.
  Голова розповів про своє ставлення до люстрації: «Бачу доцільність в проведенні люстрації. Вважаю, що з одного боку – це сприятиме поверненню довіри громадян до влади, з іншого – служитиме пересторогою нинішнім і майбутнім чиновникам. Мені довелося пройти народну люстрацію в своєму рідному Ланчині, в районному та обласному центрі».
 Журналістів цікавило питання відновлення роботи ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». Завдяки контролю та зверненням депутатів ВР та всіх рівнів від Івано-Франківської області завод не закривається і на даний час там ще працюють люди. Потрібна чітка політична воля керівництва держави для вирішення даного питання. Крім того йшла мова і про будівництво школи в Чорному Потоці, дитячого садка у Білих Ославах. Є закладені кошти «Укрнафти» в розмірі 805 тис. грн. для добудови Білоославського садочка – поінформував голова.
   Одне із питань, які цікавили журналістів було: формування команди РДА. Михайло Іваночко сказав: «Я давно назвав людей, які працюватимуть зі мною. Це: Андрій Крицький, Тарас Угринчук, Іван Гурмак, а також наші партнери по коаліції». Команда на 90% буде нова.
   На завершення прес-конференції голова районної державної адміністрації подякував представникам ЗМІ за співпрацю та побажав їм гарної плідної роботи та запросив на вшанування Дня Героїв, яке відбудеться 23 травня.
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *