Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Презентація книги Р. Киселюка «77 неприкаяних строф»  21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Тож не випадково, що саме цього дня в міській бібліотеці для юнацтва член НСПУ та Національної спілки краєзнавців України, лауреат обласної премії ім. М. Підгірянки, наш краянин Роман Киселюк презентував свою сьому книгу – нову поетичну збірку «77 неприкаяних строф». Відрадно, що на це дійство прийшло чимало шанувальників його творчості різних вікових категорій. Романа Киселюка представила Раїса Грушецька, відзначила, зокрема, що він – особистість неординарна, великий життєлюб, людина з активною життєвою, громадянською позицією, добре знає сучасний літературний процес. Ведуча Марта Кушнерчук відзначила оригінальну творчу манеру поета, його власне творче обличчя, майстерність творення образів. Роман Михайлович спілкувався з аудиторією вільно, розкуто, діалогом, признався, що в поезії «важко знайти власний тембр голосу», що «поезія – приватна, прикра духовна Муза, яка вибиває душу». Читав свої поезії, відповідав на запитання. Привітати автора з новим творчим успіхом прийшли Богдана Ковалюк, заступник голови РДА з гуманітарних питань, Олег Савчук, Іван Янко, Ярема Оленюк – художник-оформлювач всіх книг поета, Віра Кухтарук – секретар Делятинської селищної ради, а також побратими по перу – Марія Дзюба, Володимир Пушкар, Надія Павлик, Степан Писуляк, Роман Бенюк, а ще родина – дочка, дружина, внучка Анна-Марія – дідова гордість, юний талант, яка декламує дідові вірші і чудово співає.

В передньому слові до збірки Євген Баран зазначив, зокрема: «Се біль і гнів людини справжньої, любов і ненависть людини незіпсутої, відкритої до світу і відвертої зі світом».
Поет щасливий, коли він почутий. Роман Киселюк почутий. Його знають, його творчість приваблює. Побажаємо йому нових творчих вершин.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *