Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про виконання будівельних робіт підприємствами міст і районів Івано-Франківської області у 2013 році

Головне управління статистики інформує.У 2013р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 1265,3 млн.грн., що на 16,6% більше порівняно з попереднім роком.

Головне управління статистики інформує.У 2013р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 1265,3 млн.грн., що на 16,6% більше порівняно з попереднім роком.
         Значні обсяги будівництва забезпечили підприємства обласного центру (66% загального обсягу), Долинського (9,9%), Тлумацького (6,1%) районів і м.Калуша (4,6%). Ще майже 9% робіт виконано будівельниками Галицького, Калуського, Косівського, Рожнятівського та Тисменицького районів. 
         Позитивна динаміка у будівництві в значній мірі обумовлена нарощуванням обсягів проти 2012р. на 30%будівельниками обласного центру. Крім того, більше, ніж у попередньому році, виконано будівельних робіт підприємствами  Болехівської міської ради (у 2,6 раза), Калуського (в 1,6 раза), Рожнятівського (в 1,6 раза), Богородчанського (на 40,1%), Тисменицького (на 5,2%), Верховинського (на 2,9%), Косівського (на 2,2%) та Рогатинського (на 1%) районів.
         Воночас не досягнуто рівня будівництва 2012р. підприємствами міст Калуша та Коломиї, Галицького, Городенківського, Долинського та Тлумацького районів (на 0,5–21%). Значне скорочення обсягів будівельних робіт спостерігалося у Яремчанській міській раді, Коломийському, Надвірнянському та Снятинському районах (на 25–75%).
         Будівельники обласного центру, міст Калуша і Коломиї, Долинського, Калуського, Коломийського, Косівського, Надвірнянського, Рогатинського, Рожнятівського, Снятинського, Тисменицького та Тлумацького районів вагомі обсяги робіт виконували з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння, частка яких коливались від 47 до 100%. 
         Роботи з капітального ремонту переважали у Болехівській та Яремчанській міських радах, Богородчанському, Верховинському, Галицькому та Городенківському районах (43–78% загального обсягу робіт).
         Найбільші обсяги робіт з поточного ремонту виконано в Болехівській міській раді, м.Калуші, Галицькому, Надвірнянському та Рожнятівському районах (14–20% загального обсягу).

 

В.о. начальника
Головного управління                     Підпис                      О.В.Бліннікова

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *