Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про виконання будівельних робіт підприємствами міст і районів Івано-Франківської області за січень–березень 2014 року


Головне управління статистики інформує.За січень–березень 2014р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 153,4 млн.грн., що на 6,4% більше порівняно з відповідним періодом попереднього року.


Головне управління статистики інформує.За січень–березень 2014р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 153,4 млн.грн., що на 6,4% більше порівняно з відповідним періодом попереднього року.
Значні обсяги будівництва забезпечили підприємства обласного центру (58% загального обсягу), Долинського (17,9%), Тлумацького (6%), Калуського (4%) районів і м.Калуша (4,6%). Ще понад 6% робіт виконано будівельниками м.Коломиї, Галицького, Косівського та Рожнятівського районів.
Позитивна динаміка у будівництві в значній мірі обумовлена нарощуванням обсягів на 14,9%будівельниками обласного центру. Крім того, більше, ніж у аналогічному періоді попереднього року, виконано будівельних робіт підприємствами  Болехівської міської ради (у 6,9 раза), Косівського (у 2,7 раза), Калуського (на 36,9%), Городенківського (на 11,1%), Галицького (на 10,9%) районів та  м.Коломиї (на 4,4%).
Водночас не досягнуто рівня будівництва відповідного періоду 2013р. підприємствами Богородчанського, Долинського,Надвірнянського, Рожнятівського та Тлумацького районів (на 4–15%). Значне скорочення обсягів будівельних робіт спостерігалося у м.Калуші, Верховинському, Коломийському,Рогатинському, Снятинському та Тисменицькомурайонах (на 23–53%).
Будівельники обласного центру, Болехівської міської ради, міст Калуша і Коломиї, Богородчанського, Городенківського, Долинського, Калуського, Коломийського, Косівського, Надвірнянського, Рогатинського, Рожнятівського, Снятинського, Тисменицького та Тлумацького районів вагомі обсяги робіт виконували з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння, частка яких коливались від 60 до 100%. 
Найбільші обсяги робіт з капітального ремонту виконано підприємствами м.Коломиї, Верховинського, Галицького, Городенківського, Надвірнянського та Cнятинського районів (25–73% загального обсягу робіт), з поточного – м.Калуша, Богородчанського, Галицького, Надвірнянського та Рожнятівського районів (15–43%).
        
В.о. начальника
Головного управління                     Підпис                      О.В.Бліннікова

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *