Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Про заборону перебування неповнолітніми в нічний час після 22 год. без супроводу батьків»

Враховуючи стан криміногенної обстановки у підлітковому середовищі на території області, вчинення протиправних дій дітьми та стосовно них, поширення проявів вживання неповнолітніми спиртних напоїв, тютюнопаління, продажу підліткам алкогольних напоїв та втягнення їх у пияцтво,        протягом  липня-серпня 2013 року  проводиться  комплекс  профілактичних  заходів  щодо  заборони  перебування   у нічний час  після 22 години дітей віком до 16 років без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних та інтерактивних клубах, розважальних закладах, на вулицях та інших громадських місцях.    Власникам таких закладів після 22 години заборонено надавати  дітям послуги.
       Не обійшлося й без складання протоколів на батьків, які ухилялися від виконання своїх батьківських обов'язків. Так, на 8-х батьків складені адміністративні протоколи згідно статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
      До того ж, до адміністративної відповідальності, притягнуто 1-ну особу за ст.178 КУпАП  за розпивання спиртних напоїв та поява у п'яному вигляді в громадському місці. Крім того, працівники кримінальної міліції у справах дітей  виявили 4 факти доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп'яніння.         .
    Робота в цьому напрямку триває.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *