Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Проблеми гендерної нерівності при працевлаштуванні


    В Надвірнянському районному центрі зайнятості був проведений профінформаційний семінар.  


    В Надвірнянському районному центрі зайнятості був проведений профінформаційний семінар.  
Провідний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк розповіла  запрошеним про технологію отримання нової роботи, розпочавши це відомим висловом Анатоля Франса : «Успішно прожити один день – з цього починається мистецтво жити». Визначення мотивації та причин, які зумовлюють фінансову необхідність,потрібність у соціальному признанні, бажання бути незалежною, кроки самореалізаціїпро ці всі фактори безробітні змогли ознайомитись докладно та записати необхідне на фліп-чарті.
Визначення перешкод у пошуках роботи та шляхів їх подолання було обговорено методом дискусії разом з фахівцем. Порадами  щодо технології отримання роботи та підготовкидо співбесіди була завершена теоретична частина заходу. На практичному занятті запрошені безробітні змогли опанувати тест «Вміння спілкуватися», який дав змогу  визначити показник від низького до високого рівня вміти спілкуватись з потенційним роботодавцем з метою працевлаштування на роботу.
                Отже, вірити у себе, активно діяти і пам’ятати, що в сучасному суспільстві з ринковими відносинами на ринку праці важливо активніше здійснювати пошук роботи. Адже наше майбутнє в наших руках.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *