Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Професійна орієнтація серед учнівської молоді

 13 березня в Делятинському МНВК для учнівської молоді був проведений розширений профорієнтаційний захід на тему: «Моя професія – мій вибір».

 13 березня в Делятинському МНВК для учнівської молоді був проведений розширений профорієнтаційний захід на тему: «Моя професія – мій вибір».
 В цікавій конкурсно-ігровій формі учасники з числа школярів, які здобувають за навчальною програмою професії водія автомобіля категорій В і С, оператора комп’ютерного набору, агента з організації туризму, продавця продовольчих товарів, тракториста активно змагались. Вони були поділені на шість команд, кожна з яких представляла певну професію. Спеціаліст Надвірнянського районного центру зайнятості Уляна Півторанюк, яка була запрошена на дійство, розповіла про професії, які користуються зараз попитом на сучасному ринку праці та акцентувала увагу на вдалому професійному виборі учнів, адже вони навчаються саме за цими професіями.
 Презентація професій відбувалася на основі конкурсної програми, в яку входили питання, охоплені турами-змаганнями школярів. Почесними гостями заходу були представники закладу: директор Валерій Сергеєв, методист Галина Клим’юк, заступник директора з навчальної роботи Артур Поліщук, психолог Христина Ківнюк та інші педагоги. Зайняли призові місця ті команди, які влучно зуміли подати свою професію та розкрити специфіку роботи даного напрямку діяльності.
 По завершенні заходу  всі школярі, які прийняли участь в ігровому конкурсі «Моя професія – мій вибір»,  отримали подарунки.
 Представник районного центру зайнятості зазначила, що сьогодні всі діти змогли не тільки утвердитися у власному виборі, а й на власному прикладі довести переваги робітничої професії, можливості для самореалізації.

 Проводячи профорієнтаційну роботу зі школярами, спеціалісти служби зайнятості продовжують акцентувати увагу на здобутті робітничих професій, адже сучасний ринок праці відчуває гострий дефіцит саме таких фахівців. Тому вкрай важливо вчасно доносити до молодих людей інформацію про потреби ринку праці та консультувати їх щодо вибору професії.
Уляна Півторанюк
Надвірнський РЦЗ

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *