Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прийняття в експлуатацію житла, нежитлових будівель та інженерних споруд за містами та районами області у січні–червні 2016 року

Головне управління статистики інформує. У січні–червні 2016р. вобласті прийнято в експлуатацію 240,9тис.м2 загальної площі житла, що на 5,6% більше порівняно з відповідним періодом минулого року.  

Головне управління статистики інформує. У січні–червні 2016р. вобласті прийнято в експлуатацію 240,9тис.м2 загальної площі житла, що на 5,6% більше порівняно з відповідним періодом минулого року.  
Збільшення обсягу прийнятого в експлуатацію житла відбулося убільшості міських рад і районів,зокрема: на території Коломийськогорайону –  в 2 рази,Верховинського– в 1,7 раза,Богородчанського – в 1,5 раза,Рожнятівського – на 38%,міста Бурштина та Снятинського району –на 24%.По інших містах і районах області збільшення обсягужитлового будівництвасклало від 1,7% у Тисменицькому до 16,6% у Городенківському та Косівському районах.Водночас зменшено обсяги вобласному центрі (на16,5%), місті Яремче (на 19,9%),Долинському (на 26,6%),  Галицькому (на 25,4%), Тлумацькому (23,2%), Калуському (на 15,2%) та Рогатинському (на 5%) районах.
За обсягами прийнятого в експлуатацію житла першість посідає Івано-Франківська міська рада (18% загальнообласного обсягу).Також значною є частка житла, прийнятого в експлуатацію у Тисменицькому(13,3%),Коломийському (8,8%), Надвірнянському (7,3%), Рожнятівському (7%),Богородчанському (6,6%), Косівському (5,8%)районах,місті Коломиї (5,7%),Яремчанській міській раді (5,5%).Частка інших міст та районів коливалася в межах від 0,6% до 3,6%.
У розрахунку на 10 тис. осіб в області прийнято 1,7 тис.м2 житла, щовідповідає 2 місцю серед регіонів України. При цьому, територіальна диспропорція за даним показником складає 17,4 раза: максимальне значення у січні–червні 2016р. спостерігалосяв Яремчанській міській  раді – 5,9 тис.м2,мінімальне – у Рогатинському районі – 339 м2.
Середній розмір помешкання по області становив 143 м2 загальноїплощі. Серед міст і районів області найбільше значення цього показника спостерігається у Яремчанській (245 м2), найнижче – у Івано-Франківській(90 м2) міських радах.
Із об’єктів соціальної сфериу І півріччі 2016р.прийнято вексплуатацію загальноосвітній навчальний заклад в місті Бурштині,кардіологічні палатицентральної районноїлікарні в Долинському районі, амбулаторно-поліклінічні заклади в місті Коломиї, Богородчанському та Долинському районах, фізкультурно-оздоровчий комплекс в місті Івано-Франківську,спортивний зал в Тлумацькому районі,спортивний майданчик в Коломийському районі, басейн критий для плавання в місті Калуші та сцену на стадіоні вКалуському районі.
Протягом січня–червня 2016р. в області прийнято в експлуатаціюряд об’єктів і потужностей,серед яких установка для виробництва вібропресованої бетонної продукції в місті Івано-Франківську,відділення приготування паст в місті Калуші, деревообробний цех у Рожнятівськомурайоні, свердловина газова з розвідувального буріння в Снятинськомурайоні, місцеві трубопроводи для транспортування газу в Долинському,Коломийському і Рожнятівському районах,очисні споруди в місті Галичі,заклади громадського харчування вмістах Івано-Франківську,Коломиї,Коломийському,Косівському та  Тисменицькому районах, автостанція уРожнятівському районі,станція технічного обслуговування автомобілів уКоломийському районі,готель в Яремчанській міській раді, готельно-відпочинковий комплекс в Тисменицькому районі та інші.
 
 
 
Начальник                                                                                   О.В. Бліннікова       

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *