Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Привітали вихованців дитячого будинку дитини

   

   
 19 грудня 2013 року до Надвірнянського будинку дитини завітали гості привітати з днем Святого Миколая. Як уже багато років поспіль меценатами свята виступили: перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Калічко, заступник директора департаменту охорони здоров’я ОДА Зінаїда Ціхонь, головний акушер-гінеколог департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Дзюмбак, представники шефів дитячого будинку – працівники обласного управління служби безпеки України. Гості приїхали не з порожніми руками: діткам привезли памперси, іграшки та вихованцям закладу було вручено подарункові набори. Звертаючись до персоналу закладу та присутніх Володимир Калічко наголосив: «Виконуючи соціальні ініціативи Президента України, влада на місцях повинна робити все для захисту прав та інтересів  дітей. Особливої уваги потребують діти пільгових категорій, а, особливо ті, хто росте без батьківської ласки та любові, тому  таким дітям нам треба щоденно дарувати свою увагу та спілкування».

   п. Зінаїда Ціхонь привітала присутніх зі святом та вручила подарунки дітям від імені голови обласної державної адміністрації п. Василя Чуднова.

    Також приємним сюрпризом виявився візит приватних підприємців з Рогатина Юрія та Лідії Кілестин, які від імені підприємців Рогатинського району вручили дітям іграшки.

     Хочеться побажати дітям здоров’я та Божої ласки, а меценатам Божого благословення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *