Привітання бібліотекарів району з професійним святом

      
Справжніх помічників та порадників на шляху до вершин знань і мудрості народу – бібліотекарів – з професійним святом вітали керівники району та міста, колеги, друзі, почесні гості.

      
Справжніх помічників та порадників на шляху до вершин знань і мудрості народу – бібліотекарів – з професійним святом вітали керівники району та міста, колеги, друзі, почесні гості.
  
  
Вітання на адресу представників бібліотечної справи району лунали від заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука, заступника голови районної ради Ігоря Писклинця, міського голови Зіновія Андрійовича та начальника відділу культури РДА Олександра Зварчука. Вони відзначили надзвичайно важливу роль бібліотекарів у вихованні сучасного підростаючого покоління у дусі патріотизму та побажали їм творчої наснаги, міцного здоров’я, щастя, миру і нових успіхів у благородній просвітницькій справі. У доповнення до щирих слів привітань керівники відзначили грамотами райдержадміністрації та районної ради кращих із кращих. Це – завідуючу Ланчинської міської бібліотеки – філії для дорослих Марію Попович, за перемогу в районному етапі обласного конкурсу «Краща бібліотека року -2016» та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, завідуючу Молодківської сільської бібліотеки –філії Галину Середюк за перемогу в конкурсі «Кращий бібліотекар року – 2016» та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, директора Надвірнянської центральної районної бібліотеки Галину Волошин за активну соціальну та культурну діяльність, популяризацію творчості письменників краю та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, завідуючу Ланчинської міської бібліотеки – філії для дітей Наталію Яремин за перемогу в конкурсі «Кращий бібліотекар  року -2016», змістовну організацію роботи з читачами – дітьми  та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. А також були цінні подарунки. Теплими словами привітав бібліотекарів начальник відділу культури райдержадміністрації Олександр Зварчук та вручив  грамоти відділу завідуючим  бібліотек району.
Привітала колег та подякував за важливу роль у суспільстві  – збереження мудрості та досвіду поколінь – директор ЦРБ Галина Волошин.
Музичні вітання під час заходу отримували від солістів Віктора Чудновського та Віти Котик.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *