Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Привітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня туризму

Шановні краяни та працівники туристичної сфери!
 

Шановні краяни та працівники туристичної сфери!
 
Вітаю з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Туризм, який останнім часом набув широкого розвитку, – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжрайонних, міжобласних та міжнародних обмінів, людських контактів.
 
Туристична галузь на Надвірнянщині сьогодні – один з пріоритетів соціально-економічного та культурного розвитку краю. Наш район, з його вигідним географічним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою спадщиною, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для успішного розвитку туризму. Для цього потрібно докласти ще чимало зусиль.
 
Ще треба багато і наполегливо працювати, щоб туризм набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для району та держави. Наш неповторний гуцульський край вартий того, щоб відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.
 
Тож щиро бажаю працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, а туристам зі стажем і початківцям – міцного здоров’я, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу.
Щастя, добробуту та  плідної праці всім, хто задіяний у туристичній сфері  нашої мальовничої Надвірнянщини!
 
З повагою
голова районної
державної  адміністрації                                                            Олександр Кеніз
 
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *