Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Робочий візит в Стримбу


  


  

30 травня голова Надвірнянської райдержадміністрації Олександр Кеніз із заступником Богданом Зеленчуком та головою районної ради Іваном Гурмаком за участі депутата районної ради Сергія Штогрина вивчали хід виконання програми соціально-економічного розвитку Надвірнянського району на 2016 рік. Побувавши в Стримбівській ЗОШ І-ІІ ст., директор якої Сергій Штокалко розповів, що в закладі необхідно капітально  відремонтувати дах та замінити вікна. Також є потреба в спортивному майданчику для заняття фізкультурою. Керівництво району  доручило дирекції  школи надати відповідні розміри майданчика.
    

Окрім того посадовці оглянули сільський будинок культури, де планують звести другий поверх та розмістити  ФАП, бібліотеку та апарат сільської ради. Стримбівський сільський голова Любомир Дубіщак розповів, що в 2013 році виготовлено проектно-кошторисну документацію на той час вартість такої реконструкції становила  приблизно 460 тис. грн. 
    

Зі зверненнями щодо необхідності зведення спортивного майданчика та капітального ремонту даху і заміни вікон у Стримбівській ЗОШ І-ІІ ст., а також добудови будинку культури  звернувся на черговій сесії депутат районної ради Сергій Штогрин.               

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *